Medic STOMATOLOG / DENTIST - CLINICA MEDESTETIC PIATRA NEAMT in Piatra Neamţ

Candidatul ideal

Clinica stomatologică Dr. Măriuța - Medestetic din Piatra Neamț, selectează pentru completarea echipei, MEDIC DENTIST pasionat de endodonție și protetică.

Cerințele postului și profilul medicului sunt:
✅ experiență în stomatologie de minim 2 ani;
✅ dorință de perfecționare continuă și interes pentru tehnici inovative de tratament;
✅ abilități de comunicare cu echipa;
✅ atitudine și comportament pozitiv;
✅ punctualitate și seriozitate;
✅ profesionist și bun organizator;
⚠️Constitue un avantaj dacă ați dobândit competențe și specializare în utilizarea laserului și microscopului.

Responsabilități:
identifică nevoile pacientului;
stabilește diagnosticul și planul terapeutic;
construiește și dezvoltă o relație strânsă cu pacienții și echipa clinicii, dovedind disponibilitate, corectitudine și devotament.

Condiții oferite:
venituri motivaționale, direct proporționale cu performanțele profesionale;
mediu de lucru modern;
tehnici și materiale dentare de ultimă generație;
pregătire și integrare într-o echipă multidisciplinară;
program full time

Echipa Clinicii Dr. Măriuța - Medestetic

Descrierea jobului

Clinica Medestetic ofera medicilor conditii de lucu la cele mai inalte standarde pentru a obtine cele mai bune rezultate, intr-un mediu creativ special gandit. Avantajul de a lucra in Clinica Medestetic este acela ca poti deveni membru unei echipe p de medici cu experienta care impreuna dau maxima valoare actului medical reflectat in zambetele catorva mii de pacienti care ne calca pragul.