Muncitor necalificat la ambalarea produselor sub forma de praf si granule in Buftea

Candidatul ideal

- sa locuiasca in Orasul Buftea sau in zonele limitrofe
- carnet conducere: ar fi un avantaj categoria B, dar nu este obligatoriu

Descrierea jobului

- ambaleaza manual produsele finite în cutii, în vederea transportării sau stocării lor;
- preia de pe banda de transport sacii ambalati si ii aseaza pe paleti,
- participand la ridicarea, transportarea, încărcarea si descărcarea marfurilor;
- manevreaza transpalete manuale si electrice in urma autorizarii in cadrul societatii.

Beneficii:
- se acorda bonus lunar conditionat de realizarea volumului de productie;
- tichete de masa acordate lunar;
- abonament servicii medicale;
- programul de lucru este 12 ore zi-24 ore liber / 12 ore noapte-48 ore liber.