Operator Facturare-Balotesti in Buftea

Candidatul ideal

Suntem in cautare de noi colegi, Operator Facturare, care sa ni se alature in departamentul Financiar-Contabil!
Punct de lucru: Balotesti.

Cerinte:

  • Experienta intr-un post similar-minim 2 ani
  • Studii economice-contabilitate- medii/superioare
  • Cunostinte despre inregistrari contabile si legislatie fiscala – reprezinta un avantaj
  • Abilitati foarte bune de operare PC (pachet MS Office: Word, Excel)
  • Bune abilitati de analiza si concentrare
  • Atentie la detalii
  • Responsabilitate
  • Atitudine proactiva si pozitiva
  • Bune abilitati de comunicare/ relationare

Descrierea jobului

Responsabilitatile noului nostru coleg:

  • Ofera suport in realizarea activitatilor din cadrul departamentului financiar-contabil pentru farmaciile HelpNet.
  • Pastreaza legatura cu personalul din farmacii pentru eventualele probleme legate de intocmirea documentelor.
  • Desfasoara activitati de verificare si validare a datelor de evidenta contabila pentru receptiile de marfa si facturile de marfa si servicii.
  • Tine evindenta deconturilor, precum si contabilizarea acestora.
  • Inregistreaza facturile furnizorilor pentru farmaciile din tara.
  • Poate participa si gestiona procese de inventariere.
  • Beneficii:
  • Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala
  • Accesul la programe de training specializate si pregatire profesionala
  • Abonament la clinica medicala privata
  • Asigurare de viata
  • Card de fidelitate cu discounturi speciale în Farmaciile Help Net
  • Biblioteca Bookster
  • Adresa punct de lucru: Str. Malul Rosu, nr.4 Balotesti
    Program de lucru: L-V 08:30-17:00