OPERATOR LINIE PRODUCTIE in Bucuresti

Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
-Operează utilaje de producție automate conform planului de producție al companiei;
-Execută toate activitățile necesare pentru a opera utilajul alocat, inclusiv solicitări de materiale necesare în timpul producţiei;
-Execută toate verificările de calitate aşa cum sunt definite în instrucţiunile de lucru;
-Alimentează utilajul cu materiale și menţine locul de muncă ordonat şi curat.

Cerințe:
-Studii medii tehnice/școală profesională;
-Seriozitate;
-Disponibilitate la program în schimburi.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru susţinerea unui interviu.