Operator magazin online in Voluntari

Sediul firmei este in Voluntari, bd. Voluntari, in cadrul complexului Smart Expo Flora.

CANDIDATUL POTRIVIT:

    • Experienta in domeniul e-commerce si in administrarea unui magazin online constituie un avantaj;
    • Persoana cu atitudine pozitiva;
    • Usurinta in a acumula noi cunostinte, spontaneitate;
    • Cunostinte despre promovare marketing in zona online si offline;
    • Permisul de conducere constituie un avantaj insa nu este criteriu eliminatoriu.

    Descrierea jobului:
    • Editarea produselor din magazinul online si platforme market;
    • Confirmarea cu clientii si procesarea comenzilor plasate de acestia in cadrul magazinului online;
    • Emiterea documentelor de transport conform comenzilor primite;
    • Comunicarea empatica si eficienta cu clientii magazinului;
    • Sustinerea unei relatii profesionale cu colegii si furnizorii;
    • Postarea si editarea pe pagina oficiala de Facebook/Instagram a magazinului;
    • Pregatirea comenzilor in colete conform procedurilor;
    • Promoveaza magazinul in mediul online (identifica canalele, propune parteneriate, propune strategii si campanii pentru promovarea produselor, identifica noi oportunitati de promovare, campanii de e-marketing, Google Analytics/Adwords, rețele de socializare);
    • Cunostinte de editare in limba romana.

    RESPONSABILITATI:
    • Atentie sporita la indeplinirea fisei postului;
    • Capacitatea de a lucra in echipa;
    • Se ocupa de fidelizarea si informarea periodica a clientilor (creaza strategii de fidelizare, trimite newslettere bazei de clienti, si lista de preturi catre parteneri, postari facebook etc.).

Despre companie

Ne dorim angajati care locuiesc in zona Voluntari, Ilfov sau in apropiere, deoarece locatia unde dorim sa angajam este in Voluntari, bd. Voluntari, nr. 76, in cadrul complexului Smart Expo Flora. Pozitia oferita este de contabil senior, prin urmare cautam un coleg cu experienta in contabilitate, care sa probeze o vechime de cel putin 3 ani. Daca esti o persoana organizata, cu simt de raspundere pentru lucrarile efectuate, atenta la detalii, dinamica, orientata spre rezultate si pasionata de munca ta, atunci esti exact persoana pe care o cautam.