Reprezentant medical - zona Dobrogea in Constanţa

Candidatul ideal

  • Studii universitare finalizate;
  • Cunostinte limba engleza - nivel mediu-avansat scris/vorbit;
  • Permis de conducere- categoria B
  • Experienta minima in domeniul serviciilor medicale- 2 ani ;
  • Abilități de comunicare, diplomatie și negociere.

Descrierea jobului

  • realizarea unui plan lunar de vizite la unități sanitare publice sau private în vederea prezentării profilului medical al Centrelor de Radioterapie MedEuropa și a tipurilor de servicii medicale pe care le furnizează;
  • prezentarea si promovarea serviciilor medicale furnizate;
  • prospectarea in permanenta a pieței de servicii medicale in vederea identificarii de noi unități sanitare publice sau private care tratează bolnavi oncologici si a cresterii cotei de piata a serviciilor medicale furnizate de Centrele de Radioterapie MedEuropa;
  • mentinerea unei legaturi cu unitățile sanitare care sunt partenere cu Centrele de Radioterapie MedEuropa;
  • intocmeste rapoarte privind situatia vizitelor efectuate, concurenta, noile trenduri pe piata de serviciii de radioterapie si oncologie din zona de activitate;
  • Beneficii:
    Salariu motivant la care se adauga un sistem de bonusare in functie de performante.