Reprezentant Vanzari - Agribusiness in Slobozia

Candidatul ideal

Cerinte:

  • Experienta in vanzari
  • Abilitati de comunicare si negociere
  • Abilitati de planificare si organizare
  • Capacitate de adaptare
  • Studiile agronomice reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cerinte:

  • Mentinerea relatiei comerciale cu clientii activi
  • Stabilirea relatiei comerciale cu clientii prospecti
  • Intocmirea contractelor si a tuturor documentelor anexate solicitate in vederea livrarii marfii
  • Monitorizarea intregului proces de vanzare: vanzare - documente contractuale - consultanta post vanzare - incasare
  • Beneficii:
  • Instrumente de lucru: masina, telefon
  • Comisioane si bonusuri transparente anexate la contractul individual de munca
  • Traininguri: vanzari, tehnic, dezvoltare personala pe toata perioada angajarii