Reprezentant vanzari - Nestle Romania in Bucuresti

Descrierea Postului

Nestlé Romania cauta un coleg pentru pozitia de Reprezentant Comercial deschis in Bucuresti

La Nestlé vei descoperi o  lume bazată pe respect  – pentru noi înșine, pentru colegi, pentru diversitate și pentru viitor. Respectul în cadrul Nestlé reprezintă mult mai mult decât o simplă politețe – acesta ghidează toate deciziile noastre, la fiecare nivel al organizației, conturând experiența pe care o oferim fiecărui angajat.

Știm că unicitatea și succesul nostru sunt conturate de oamenii talentați care contribuie la dezvoltarea constantă a companiei. De aceea, punem în prim plan angajații noștri și condițiile acestora de muncă, iar  siguranța și sănătatea sunt fundamentale  în tot ceea ce facem, unul dintre obiectivele Nestlé fiind eliminarea accidentelor de muncă.

O zi obișnuită ar decurge astfel

  • Conduci prudent pe ruta alocata si vizitezi magazine de tip IKA si TT.
  • Ai o atitudine pozitivă și menții relațiile de lungă durată cu angajații și reprezentanții fiecărui magazin
  • Verifici dacă marfa este aranjată corespunzător la raft
  • Asiguri implementarea materialelor promoționale
  • Gestionezi stocurile fiecărui magazin
  • Încerci să dezvolți noi oportunități de vânzare în cadrul zonei tale alocate
  • Te asiguri că este implementat planul lunar de vânzări.

Cum poți avea succes?

•Experienta in vanzari - min. 2 ani
•Absolvent de studii superioare
•Limba engleza – nivel mediu
•Carnet de conducere categoria “B”
•Cunostinte despre piata si industrie FMCG
•Abilitati de negociere, persuasiune si lucru in echipa
•Comunicare, entuziasm, abilitati de prezentare