Reprezentant vanzari retail / HoReCa in Satu Mare

Candidatul ideal

Suntem o firma care se afla in plina expansiune, cu o experienta de 20 ani pe piata produselor de curatenie.
Cautam colege/colegi noi care sa intregeasca echipele deja existente in cele 10 puncte de lucru din tara:

- buna capacitate de comunicare, adaptare si invatare rapida
- cunostinte profesionale specifice canalului retail si/sau HoReCa
- cunostinte de operare PC
- permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Rolul lor va fi de:
- a prospecta piata in vederea identificarii de noi clienti, dezvoltand zona alocata
- a vizita 15 - 25 clienti / zi
- a promova produsele Misavan: produse chimice profesionale si top profesionale de curatenie (detergenti, degresanti, dezinfectanti, odorizanti de camera), hartie si dispensere pentru hartie, produse gospodaresti, produse pentru ambalat, produse de unica folosita, candele;
- a face demonstratie de produse profesionale de curatenie, minim 5 demo/luna
- a creste volumul de vanzari 10 - 20 % / luna

Oferim:
- mediu de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic
- instrumente de lucru (masina de serviciu, telefon de serviciu, tableta)
- traininguri de produse, de vanzare si negociere conform planului de cariera Misavan
- program de mentoring
- pachet salarial corelat cu performanta