Responsabil tehnic/mentenanta in Bucuresti

Candidatul ideal

- Minim 2 ani experienta in mentenanta cladiri;
- Calificare instalatii/electrice, cunostinte tehnice , constitue avantaj
- Experienta in coordonare echipe;
- Abilitati medii de operare PC (MsOffice);
- Permis conducere B;
- Orientat catre solutii;
- Flexibilitate;
- Promptitudine;
- Disponibilitate.

Descrierea jobului

-Supervizeaza instalatiile sanitare/ electrice si de climatizare in mentenanta;
- Gestioneaza functionarea instalatiilor aferente electrice/ventilatie din cladire;
- Gestioneaza relatia cu furnizorii de servicii de mentenanta si reparatii;
- Este responsabil cu managementul consumurilor pe instalatiile electrice / sanitare;
- Semnaleaza din timp existenta problemelor care apar si convoaca si monitorizeaza firma de service/ mentenanta;
- Se asigura de efectuarea reviziilor instalatiilor electrice si de ventilatie conform specificatiei producatorilor
- Supravegheaza lucrarile de instalatii electrice si de ventilatie pe parcursul executarii lor;
- Participa la receptia lucrarilor de instalatii electrice/sanitare si ventilatie dupa efectuarea acestora, daca e cazul
-Viziteaza periodic spatiile tehnice si comunica eventualele deficiente/obiectiuni catre cei responsabili de rezolvarea acestora;