Senior Account Manager in Bucuresti

Candidatul ideal

Căutăm un coleg în echipa de Account Management pe care să-l placă toți HR Managerii și General Managerii din companiile prietene Bookster.

Descrierea jobului

Cum ești tu?
- Ai experiență relevantă în gestionarea relației cu corporate accounts;
- Îți place să asculți și să înțelegi nevoile celor din jur și te gândești mereu cum poți să îi ajuți; #beKind
- Nu îți stă în fire să te dai bătut(ă) cu una cu două, să lași lucrurile neterminate sau să spui că nu se poate; #beReliable #imposibilNUexistă
- Dacă ai rămâne blocat în lift cu o persoană necunoscută, după jumătate de oră de conversație, ați merge la o cafea să continuați discuția; #WithASmile #simpatic ;)
- Te gândești permanent la cum ai putea să faci lucrurile mai bine; #WorkSmart
- Vrei să simți că aduci valoare și că ai un impact în viața oamenilor; #InLoveWithBookster

Ce vei face?
- Vei participa la întâlniri cu clienții, te vei asigura că ai înțeles nevoia lor și le vei povesti despre cum funcționează Bookster;
- Vei reuși să le explici de ce e important să respectăm pașii lansării Bookster în compania lor;
- Vei căuta cele mai bune soluții pentru toate problemele clienților Bookster, de la cele mai mărunte, la cele mai complicate;
- Vei îmbrăca tricoul Bookster, vei împărți zâmbete și bomboane și vei povesti cu entuziasm angajaților din companii despre biblioteca noastră;
- Vei dezvolta o relație bună cu managementul companiilor și te vei asigura că, dacă ar fi să aleagă din nou un beneficiu pentru angajații lor, ar alege tot Bookster; ;)

Ce beneficii ai la Bookster?
- Pachet salarial competitiv;
- Bonuri de masa și abonament pentru mobil;
- Abonament premium la clinicile medicale Regina Maria și la săli de sport prin 7Card;
- Un mediu de lucru vesel;
- Pauză de lectură zilnică;
- Cafea bună și ceaiuri aromate;
- „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
- Happy Hours și teambuildinguri;

Cum aplici?
Doar aplicațiile primite pe site-ul nostru de cariere vor fi luate în considerare.
Următoarea etapă în procesul de recrutare este un test tip GMAT cu 25 de întrebări.