Sofer categoria B in Bucuresti

Persoana pe care o dorim in echipa noastra trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

• Posesor permis conducere categoria B, (C+E ,constituie avantaj);
• Simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva;
• Experienta in domeniul distributiei minim 2 ani;
• Abilitati de organizare, spirit de echipa;
• Persoana dinamica si flexibila, care are capacitatea de invatare rapida;

Responsabilitati:

• Transportul si distributia marfurilor, conform routing-ului primit
• Incarcarea/descarcarea marfii;
• Livrarea comenzilor clientilor, la timp;
• Exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra, trebuie sa stii urmatoarele:

- Punctul de lucru pentru acest post este in Bucuresti, Militari
- Salariu pe masura performantei si muncii depuse, format din salariu de baza + bonusuri in functie de targetul propus
- Posibilitatea de a iti folosi experienta si noile tale idei

Despre companie

Infiintata in anul 1993 in Campina, un oras industrializat situat strategic in centrul Romaniei , ROYAL N este o companie specializata, recunoscuta in Romania, ce are ca obiect de activitate importul, comertul si distributia unei game complete de produse si echipamente pentru instalatii termice, sanitare, de ventilatie si aer conditionat, precum si gama complete de servicii aferente ROYAL N este leader de piata in Romania in ceea ce priveste distributia de produse si echipamente complete pentru instalatii termice, sanitare, de ventilatie si aer conditionat.