Specialist:electronica,pneumatica,hidraulica. in Iaşi

Criterii de selecție 

  • Peste 2 ani experiență în Altele, Achizitii, Constructii / Instalatii

Ce reprezintă criteriile de selecție?

Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

Descrierea jobului

SC. AMN MOLDOVA SRL,
Angajeaza specialist in electronica,pneumatica si hidraulica.Persoana trebuie sa detina cunostinte de programare soft.Postul cere disponibilitate,seriozitate si spirit de coechipier,cunoasterea unei limbi straini reprezinta un avantaj.
Oferim:- un mediu placut de lucru,
-pachet salarial foarte atractiv.
-pe timpul delegatiilor care implica cazare,se ofera masa+cazare la locatii de minim 3 stele,
-telefon,
-transport asigurat,
-echipament corespunzator,
Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra.