Stivuitorist in Suceava

Candidatul ideal

  • Studii medii
  • Atestat de calificare ca stivuitorist
  • Experiența în muncă poate constitui un avantaj
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Abilități de comunicare

Descrierea jobului

  • Responsabilități specifice postului
  • Subordonare șefului de echipă
  • Oferim:
  • Oferim un loc de muncă ce se caracterizează prin diversitate și responsabilitate într-o companie multinațională
  • Oferim cursuri de instruire pentru obținerea autorizației de stivuitorist plătite de companie, dacă este cazul
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurare medicală privată
  • Transport gratuit domiciliu-locul de muncă dus-întors
  • Tichete de masă pentru fiecare zi de lucru
  • Salariații EGGER primesc lunar iaurturi sau fructe de sezon
  • Ajutor financiar pentru evenimente sociale (nașteri, decese, etc)
  • Programe concepute special pentru dezvoltarea personală și profesională
  • Acces gratuit la săli de fitness și bazine de înot
  • Acces gratuit la terenuri de fotbal și tenis de câmp, în Rădăuți și Suceava
  • Evenimente pentru salariații companiei
  • Reduceri la anumite servicii stomatologice
  • Reduceri la produsele EGGER