Sudor mig mag in Braşov

Descrierea jobului:

  • Sudura MIG/MAG (tabla si teava);
  • Se lucreaza pe baza fisei tehnice de lucru;
  • Se executa si lucrari de asamblare/montaj.

Candidatul ideal:

  • Experienta relevanta - sudura MIG/MAG;
  • Experienta de lucru pe baza de fisa tehnica de lucru;
  • Experienta cu lucrari de asamblare/montaj;

Se ofera:

  • Contract de munca legal full-time, pe perioada nedeterminata;

Despre companie

,WELDSTEEL SRL” este printre primii producatori de containere modulare şi monobloc din Romania. Activitatea de bază a companiei noastre este productia de containere modulare si monobloc dar si dezvoltarea noilor tehnologii şi metode de productie şi nu in ultimul rand determinarea celor mai optime soluţii, ce corespund cerinţelor pieţii europene.