Tehnician automatizari – utilaje reciclare in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Ești pasionat de domeniul tehnic si ești talentat la repararea utilajelor/echipamentelor?
Esti un adeverat profesionist si lucrezi la cele mai inalte standarde?
VRANCART te dorește in echipa!
Cautam un coleg dinamic, flexibil, sociabil cu dorința de dezvoltare în plan profesional și personal.

Daca dorești sa te alaturi echipei nostre ai:
· Studii medii/superioare tehnice
· Conoștințe de mecanică, hidraulică, eletronică eletrotehnică
· Experiența in automatizari, electromecanică, hidraulică
· Experență minim 2 ani intr-o poziție similară
· Abilitate in citirea si interpretarea schemelor electrice/hiraulice
· Conoștințe operare PC (Word, Excel,programare PLC)
· Permis de conducere categoria B
· Spirit practic si organizat
· Conostințe de limba engleză
· Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tară si străinatate

Descrierea jobului

Intreținerea si repararea masinilor automate si semiautomate (prese de balotat deșeuri).
Asigurarea serviciilor tehnice si a intervențiilor service la echipamentele instalate in diverse localități.
Diagnosticarea si soluționarea problemelor tehnice aparute.
Acordarea de suport tehnic telefonic sau online pentru soluționarea problemelor minore aparute la echipamente.
Ești responsabil de acuratețea soluțiilor implementate in activitatea desfășurată.
Succes!
Anunt valabil in toata tara.