Tehnician diagnostic si mentenanta in Bucuresti

Candidatul ideal

- Absolvent de liceu tehnic sau facultate tehnica;
- Responsabil, corect, comunicativ si interesat de domeniul tehnic;
- Capabil de a invata si de a dobandi repede cunostinte noi;
- Permis de conducere - categoria B

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Diagnosticarea aparatelor electronice de joc, pentru ca acestea sa fie mereu in parametrii de buna functionare;
- Intretinerea tehnica a echipamentelor electronice de cazino;
- Operatiuni de curatare, mentenanta si diagnostic aparatura de tip slot machine;
- Verifica functionarea corecta a echipamentelor de iluminare interioara si exterioara in salile de jocuri;
- Intretinerea tehnica a echipamentelor de cazino - aer conditionat, masini de joc, sisteme audio, calculatoare etc;
- Mentine inventarul pieselor cum sunt atribuite;
- Indeplineste toate celelalte atributii distribuite de catre Managerul de service.

Oferim:
- Perioada de training si acomodare;
- Oportunitati de invatare;
- Salariu atractiv si competitiv pe piata;
- Sistem de bonusare in functie de performante;
- Tichete de masa;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Companie in plina dezvoltare.