Tehnician diagnoza auto computerizata - Pantelimon in Pantelimon

TH TRUCKS SRL, unic importator DAF in Romania, recruteaza pentru echipa din Pantelimon, pentru rolul de Tehnician diagnoza auto computerizata.

 Responsabilitati:

1. Efectueaza diagnosticare si interpretare simpla si complexa, electrica, electronica si electromecanica

2.     Efectueaza lucrari de reparatii conform planificarilor

3.     Asigura suport tehnicienilor mecanici in diagnosticarea si remedierea defectiunilor

4.   Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice

Cerinte:

·         Studii medii/superioare

·         Cunostinte de operare PC, Windows, Internet

·         Cunostinte solide de diagnoza

·         Minimum 5 ani experienta in service auto

·         Abilitati de lucru individual si in echipa

·         Eficient, operativ, perseverent, pasionat de noile tehnologii auto

·         Posesor carnet de conducere categoria B

 Beneficii:

·         Pachet salarial atractiv

·         Training permanent

·         Mediu de lucru profesionist

·         Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes

TH TRUCKS SRL parte a Turbo’s Hoet Group, cu sediul central in Belgia, recruteaza pentru echipa din Pantelimon, pentru rolul de Electromecanic auto cu raportare directa catre Seful de atelier.

TH TRUCKS va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa de profesionisti, fiind in cautarea unui candidat interesat de o provocare profesionala.

·         Constata defectiunile si stabileste necesarul de piese pentru reparatie

·         Efectueaza diagnoza si constata defectiunile suplimentare

·         Executa lucrari de intretinere si reparatii atat de mecanica cat si electrica auto

·         Efectueaza reparatii in regim de depanare pe traseu sau la sediul clientului

·         Intretine curatenia la locul de munca

Cerinte:

·         Certificat de calificare in domeniu

·         Minimum 3 ani experienta intr-un post similar

·         Cunostinte de utilizare a calculatorului si intelegere soft-uri de diagnoza

·         Abilitati de lucru individual si in echipa, atentie la detalii

 Beneficii:

·         Sistem de bonusare

Candidatii interesati sunt rugati sa transmita CV-ul aplicand la acest anunt..

. Relatii suplimentare se pot obtine la telefon 0372 200 117, 0372 200 026.

Despre companie

TH Trucks SRL este unic importator DAF in Romania. TH Trucks detine o serie de centre de activitate in intreaga tara, venind in intampinarea clientilor cu servicii integrate prin cele cinci divizii de business: vanzari vehicule noi, vanzari vehicule SH, service camioane, vanzari piese camioane, vanzari anvelope noi si productie anvelope resapate Bandag.