Tehnician electrocasnice si espresoare in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Cerințe:

  • Posesor permis de conducere, categoria B;
  • Experiență în domeniul reparațiilor electrocasnice;
  • Cunoștințe tehnice necesare desfășurării activității de reparare
  • Conduită specifică unui reprezentant al firmei față de clientul acesteia
  • Seriozitate;
  • Cunoștințe temeinice operare PC;
  • Capacitate de decizie;
  • Capacitate de a lucra în echipa;
  • Rezistență la stres;
  • Proactiv, conștiinciozitate și dorința de a rămâne în companie pe durată cât mai mare;
  • Pasionat în ceea ce face;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
  • Loialitate și confidențialitate.

Descrierea jobului

Asigură repararea aparatelor electrocasnice Bosch/Miele/Samsung (mașini de spălat rufe, vase, frigidere, congelatoare, mixere, cafetiere) și espresoarelor (Nespresso B2C) în garanție și post garanție, la domiciliul clientului sau în atelier.

Beneficii:

  • Salariu de bază atractiv;
  • Comision lunar în funcție de rezultatele realizate;
  • Posibilitatea de a crește, a te dezvolta și de a te afirma profesional;
  • Posibilitatea de a crește împreună cu divizia din care vei face parte.