Tehnician întreținere echipamente termice in Timisoara

Candidatul ideal

- Educaţie necesară: studii medii tehnice /școală profesională
- Experienţă practică necesară: minim doi ani
- dorinta de a invata
- abilitati practice
- capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele clientilor;
- conducator auto categoria B (obligatoriu);
- cunostintele de frigotehnie, instalatii electrice sau instalatii termice constituie un avantaj.

Descrierea jobului

SERVICE centrale termice Viessmann, Ferroli, Buderus, Arca, ACV si altele
- service cazane de abur, arzatoare diverse, automatizari

- service si puneri in functiune chillere si clime split

- Instalează centrale termice, boilere, aparate de climatizare etc.;

Beneficii: Flexibilitate a programului de lucru, masina de serviciu

Descrierea companiei

Companie specializata in service centrale si echipamente termice si automatizari, chillere, instalații de climatizare.
Din anul 1994! Îți facem viața mai ușoară!

Despre companie

Companie specializata in service centrale si echipamente termice si automatizari, chillere, instalații de climatizare. Din anul 1994! Îți facem viața mai ușoară!