Tehnician reparatii produse bricolaj in Bucuresti

Candidatul ideal

Esti candidatul ideal daca indeplinesti urmatoarele cerinte:
- Experienta relevanta pe un post similar;
- Esti absolvent studii profil tehnic (constituie avantaj);
- Ai o atitudine pozitiva, esti atent la detalii, esti orientat catre calitatea serviciului prestat;
- Ai foarte bune abilitati de organizare;
- Ai capacitate de lucru in conditii de stres;
- Esti eficient in toate activitatile desfasurate;
- Ai cunostinte PC, Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale sunt:
- Diagnosticarea, reparatia si testarea post reparatie a produselor de bricolaj pe benzina si a electrocasnicelor mici (produse de tip: rotopercutoare, scule electrice, motopompe, hidrofoare, compresoare, drujbe, mașini de tuns iarba, bormasini, etc.);
- Gestionarea si solutionarea rapida a situatiilor aparute in procesul de service;
- Realizarea periodica a necesarului de piese, aparaturii si consumabilelor necesare desfasurarii activitatii.