Tehnician sisteme de securitate in Bucuresti

Cerinte:

- Cunoştinţe de instalare şi service echipamente de securitate, control acces, CCTV, configurări soft şi aplicaţii pentru echipamentele din sistemele de securitate;
- Experienţă în domeniul instalării şi programării centralelor anti-efracţie;
- Permis conducere categoria B – constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- Execută lucrări de instalare/ întreţinere generală a echipamentelor/sistemelor de securitate, detecţie incendiu, TVCI, control acces, stingere incendiu şi efracţie;
- Programează sistemele de securitate instalate;
- Instruieşte personalul desemnat de către beneficiar;

Rugam cei interesati de pozitie sa aplice la anunt cu CV.

Despre companie

ATMAN PROTECTION este o societate de paza si protectie aflata in plina ascensiune pe piata de profil din Romania. Societatea isi desfasoara activitatea beneficiind de un colectiv de profesionisti tineri si dedicati , cu un inalt standard profesional si abilitati manageriale remarcabile . Agentii de securitate sunt selectionati in conformitate cu normele prevazute de Legea 333/2003 , participand si la activitatile de pregatire continua periodica in scopul mentinerii unui nivel de pregatire profesionala ridicat.