Tehnician Sisteme de Securitate in Bucuresti

Candidatul ideal

Este important sa ai in jurul tau oameni care au o viziune comuna si care au aceleasi valori. De aceea, credem ca ne vom intelege de minune daca aveti:

  • Abilitati de comunicare;
  • Dorinta de a invata permanent si de a te imbunatati pe sine;
  • Atentie la detalii;
  • Abilitati tehnice si interes real pentru stiri din domeniul dvs. de activitate.

Descrierea jobului

Ce asteptam de la tine:

  • Sa realizezi activitati de instalare: cablare structurata (Cat. 5e, Cat. 6) si sisteme de securitate (antiefractie, control acces, TVCI, detectie si alarmare inceput de incendiu);
  • Sa realizezi activitati de service si mentenanta preventiva/ corectiva pentru sistemele de securitate;
  • Sa efectuezi operatiuni tehnice de extindere a sistemelor de securitate existente la clienti (cablare, conectare, punere in functiune, etc).
  • Ce asteptam de la tine:
  • Ce iti oferim:
  • Calificare gratuită prin certificat de calificare pentru funcţia de Tehnician pentru sisteme de detecţie, supraveghere video, control acces, recunoscut de Ministerul Muncii şi Autoritatea Naţională pentru Calificari;
  • Traininguri personalizate la locul de muncă (teorie şi practică) cu producatori consacrati din industrie: Axis Communications, Milestone, Mobotix, HkVision, Dahua Schrack Seconet, s.a.;
  • Training on the job alaturi de colegii nostri seniori;
  • Colegi gata sa iti explice lucrurile pe care vrei sa le inveti;
  • Salariu atractiv;
  • Punctualitatea plăţii salariilor;
  • Stabilitate la locul de muncă;
  • Activitate in procent de 90% in Bucuresti, SAI si judetele limitrofe.
  • Locație ușor accesibilă – zona Tei, Floreasca;
  • Buget de beneficii flexibile (ore suplimentare, consemn, generare upsell in mentenanta corectiva);
  • Program de recomandari pentru colegi noi (referral program).