Brand Ambassador Tobacco in Ploieşti, Craiova, Piteşti

Candidatul Ideal

Esti o persoana in cautarea unui job fun si interactiv dar care sa iti ofere un salariu atractiv? Atunci esti exact omul pe care il cautam!
Wave Division te vrea pentru echipa dе promovare a produselor dе tip Tobacco.

Suntem in cautarea unor colegi pentru postul de Brand Ambassador care sa corespunda urmatoarelor cerinte :
  • Aspect fizic placut; inaltime 1 70 cm fete si 1 80 cm baieti;
  • Esti comunicativ/a,convingator/are, orientat/a catre rezultate;
  • Varsta: minim 18 ani impliniti.

Descrierea jobului

Noi iti vom asigura urmatoarele:-

Un sаlariu atrаctiv si bonusuri in functie de performanta;

  • Contract individual de munca;
  • Mediu de lucru placut facand parte dintr-o echipa tanara si orientata catre atingerea obiectivelor;
  • Participarea la cele mai tari evenimente;​
  • Training-uri periodice pentru dezvoltare;
  • Posibilitate de promovare;
  • Echipament de activare;
  • Pentru ca ne gandim la siguranta ta, iti oferim urmatoarele materiale de protectie: masca de protectie, manusi de unica folosinta, gel igienizant si servetele antibacteriene.

Descrierea jobului:

  • Abordarea tuturor oamenilor din locatiile activate;
  • Comunicarea mesajului de brand si a informatiilor primite in cadrul Training-ulrilor;
  • Indeplinirea obiectivelor trasate;
  • Gestionarea stocului de premii;
  • Colectarea feedback-ului de la consumatorii intalniti despre produsele promovate;

Programul de lucru este de marti pana sambata de 6h/zi;

Te asteptam in echipa noastra!
Let’s make waves together!

Despre companie

Wave Division is THE Consumer Engagement Agency It provides brand marketers with the most cost effective consumer’s Engagement programs, via the most relevant channels of communication; delivery of quality content; creation of powerful context for consumers through their path of purchase. WE Innovate, We Lead and We always Engage by telling your brand story at its full potential!