Consultant vanzari cosmetice naturale in Galaţi

Candidatul ideal

  • Abilitatea de comunicare si persuasiune;
  • Experienta relevanta in vanzari;
  • Gandire proactiva, creativitate si initiativa;
  • Orientare catre client si rezultate;
  • Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare;
  • Spirit de echipa;
  • Atitudine pozitiva;
  • Cunostinte bune operare PC: Excel, Word, Internet, Outlook.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Comunica beneficiile produselor NALA clientilor si ii ajuta in decizia de cumparare;
  • Asigura functionarea operationala a magazinului NALA, ca membru integrant al echipei de vanzari;
  • Atinge obiectivele de vanzari si asigura cresterea continua a vanzarilor prin utilizarea tuturor instrumentelor necesare in acest sens.

  • Beneficii:
  • Training produs;
  • Pachet salarial atractiv peste media industriei de retail;
  • Bonus lunar procentual din vanzari, in functie de indicatori de performanta vanzari la nivel individual;
  • Program full time;
  • Produse gratuite lunar;
  • Decont transport.
  • Reduceri preferentiale la cumpararea produselor din magazin!