Sofer curier in Constanţa, Braşov, Oradea

Responsabilitati

  • Sa fii o persoana sociabila, comunicativa (vei interactiona cu foarte multi client zilnic)
  • Sa ai permis auto categoria B si o experienta de condus de minim 2-3 ani
  • Sa ai studii medii (efectuarea scolii profesionale auto sau a liceului mecanic auto constituie un avantaj)
  • Sa nu ai cazier judiciar si nici antecedente rutiere grave
  • Experienta in curierat sau distributie marfa si utilizare scanner mobil, poate constitui un avantaj la recrutare

Beneficii

  • Salariu atractiv
  • Bonusuri de performanta
  • Bonuri de masa
  • Lucrul intr-un mediu dinamic, modern

Alte informatii

  • Sa asiguri transportul produselor cumparate de clienti la domiciliul acestora
  • Sa asiguri livrarea produselor la client-Sa lucrezi in echipa cu ajutor sofer curier
  • Sa incasezi numerar pentru anumite produse sis a depui numerar la ATM
  • Sa te ingrijesti de siguranta produselor transportate
  • Sa te ingrijesti de autovehicolul folosit